
Anne-Fleur van der Heiden en Fred de Vries, beide student poëzie aan de Schrijversvakschool, behaalden een plek in de finale van het NK Poetry Slam 2017. Tot de acht finalisten behoren ook Gijs ter Haar, Else Kemps, Rik Sprenkels, Merlijn Huntjens, Erika de Stercke, en Martje Wijers.
Dat bepaalden de jury's en het publiek op 16 januari in De Bastaard en Hofman Café Utrecht. De acht slamdichters gaan door naar de finale, waar ze de strijd aangaan om de titel Slampion 2017, 1000 euro aan prijzengeld en de Gouden Vink wisseltrofee. Op 27 januari wordt in TivoliVredenburg de winnaar bekend gemaakt.
meer informatie.
Lezing, diplomering en kerstborrel
20.12.2025
Kerstvakantie vakopleiding 2025
21.12.2025 00:00
Romandebuut Ester Naomi Perquin
Van oud- student en voormalig Dichter des Vaderlands Ester Naomi Perquin verschenen vanaf 2007
En onlangs verscheen haar romandebuut Tot alles in
Romandebuut Kijk es naar al dat licht
Kijk es naar al dat licht(De bezige bij, 2025) van oud- student Alara Adilow gaat over het in stand houden van
Ontaard
Van oud- student Marion Bruinenberg verscheen onlangs een tweedeOntaard (Querido, 2025).
'Alle mensen die daar iets van hun leven gemaakt hadden in
Nieuwe voorstelling Maaike Bergstra - Keet
Docent en decaan Maaike Bergstra schreef de tekst voor KEET. Theater Sonnevanck, Theater Oostpool en Kompagnie Kistemaker toveren de theatertruck om tot