Schrijversvakschool

Nieuws

Boekennacht 2015: Opstand!

Boekennacht 2015: Opstand!

Ook dit jaar is Schrijversvakschool Amsterdam van de partij op de Amsterdamse Boekennacht.
Opstand is dit jaar het thema. Voor een vijftal dichters, studenten én docenten, aanleiding om zich op stand te presenteren: Marieke Rijneveld, Dorien de Wit, René Huigen, Wim Brands en Mark Opfer. Presentatie: Arie van den Berg.

Het optreden vindt plaats op vrijdag 29 mei van 21:30 tot 22:30 uur (welkom vanaf 21:00 uur) in Arti et Amicitiae op Rokin 112 in Amsterdam. Iedereen is welkom en toegang is gratis.

Bekijk hier het gehele Boekennacht-programma.

Nieuws

Annet Bremen heeft op 11 september op het Nederlands Theater Festival de jaarlijkse Toneelschrijfprijs gewonnen voor haar tekst F*ck Lolita. Aan

Onlangs verscheen Voorbij de dagen (uitgeverij van Oorschot 2026), het nieuwste boek van docent Jannie Regnerus.
Tussen Lena en Lukas bloeit een

Thomas was hier van docent Eva Kelder (uitgeverij Meulenhoff 2026) is een aangrijpende en tedere roman over een van de geniepigste vormen

Oud-student Jack de Boer kwam met een tweede boek, de essaybundel Ware aard (Van Oorschot 2026).
Ieder jaar dient zich in

Meer nieuws

Vul een geldig e-mailadres in!
Vul uw voornaam in.
Vul uw achternaam in.
Ongeldige invoer