
Veel (oud-)studenten publiceren in gedichten, essays en korte verhalen in literaire tijdschriften alvorens ze met een wat langer werk bij een uitgever terechtkomen.
Ook deze maand vallen er diverse publicaties van (oud-)studenten te vermelden. In nummer 92 van Liter verschijnt het essay Verre kusten van vierdejaars student essay Jack de Boer. Van de hand van Laurine Verweijen, onlangs afgestudeerd in de richting poëzie, verschijnen er gedichten in Revisor, De Gids en nY. Tijdschrift Extaze komt met een jubileumuitgave waarin gedichten staan van (oud-) studenten Dorien Dijkhuis, Heidi Koren en Merel van Slobbe. Ook in Denkmal viel werk van Merel van der Slobbe te lezen, evenals dat van Emma van Hooff en Dewi de Nijs Bik. In literair tijdschrift Sintel stonden Bianca Boer, Elle Lepoutre, Jenny van den Berg en Caroline Ligthart, in Hollands Maandblad Ivo Bonthuis, Renske van den Broek en Dorien de Wit.
Nieuwe voorstelling Maaike Bergstra - Keet
Docent en decaan Maaike Bergstra schreef de tekst voor KEET. Theater Sonnevanck, Theater Oostpool en Kompagnie Kistemaker toveren de theatertruck om tot
Een grillig soort grind - nieuwe roman Ine Boermans
Amelia groeit op in een piepklein dorp in de regio: een kleine biotoop in een van de meest ongeziene delen van het
Jeanette Wagenaar wint de sKBL Ithakaprijs
Oud- student Jeanette Wagenaar wint met haarGooilust, De stille strijd van Louise Blaauw-Six de sKBL-Ithakaprijs 2025.
De prijs is bedoeld ter stimulering
Wilgenkind
Wilgenkind van docent en schrijfster Josha Zwaan is een aangrijpende roman over de misverstanden tussen ouders en kinderen, over familiegeheimen en het