Schrijversvakschool

Nieuws

Margo Hoogenberk wint Mensje Van Keulen schrijfwedstrijd

Margo Hoogenberk wint Mensje Van Keulen schrijfwedstrijd

Mensje van Keulen viert dit jaar haar 75e verjaardag én 50 jaar schrijverschap. Ter gelegenheid van deze feestelijke feiten organiseerde Atlas Contact in samenwerking met Hebban een schrijfwedstrijd. Deelnemers mochten een kort verhaal met daarin een kat of ander aardig huisdier insturen en een jury bestaande uit Mensje van Keulen, Arno Koek, Jan Peter Prenger, Ronnie Terpstra en Marijn Hogenkamp beoordeelde de inzendingen. In totaal stuurden maar liefst 220 deelnemers ruim 270 verhalen in.

De eerste prijs werd gewonnen door Schrijversvakschoolstudent Margo Hoogenberk. Een eervolle vermelding viel Martine Kortekaas ten deel, eveneens een student van onze school. Gefeliciteerd Margo en Martine!

Nieuws

Eerder verscheen van docent en oud-student Dorien Dijkhuis een poëziebundel, Waren we dieren (uitgeverij Nieuw Amsterdam 2019). Niet gek dat...

Van docent poëzie en schrijftraining Sasja Janssen verscheen onlangs Mijn vader zegt entropie mijn moeder logica (uitgeverij Querido 2024).

Hoe betrap je...

Oud-student Maria Kager studeerde in 2023 af in de richting proza. In januari verscheen haar debuutroman, De buitengewoon geslaagde opvoeding van Frida Wolf...

Meer nieuws

Vul een geldig e-mailadres in!
Vul uw voornaam in.
Vul uw achternaam in.
Ongeldige invoer

Realisatie website: WebLab42