
Oud-studente Inge Schilperoord wint met haar debuutroman Muidhond de Bronzen Uil. Ook werd ze genomineerd voor de ECI Literatuurprijs.
Inge werkte tijdens haar studie onder begeleiding van Mireille Geus aan deze magnifieke, door de pers bejubelde roman over een ex-gedetineerde die zijn duistere verlangens ondanks strenge zelfopgelegde regels niet kan onderdrukken.
Inge ontvangt 5.000 euro en een bronzen beeldje van een uil.
Herfstvakantie vakopleiding 2026
11.10.2026 00:00
Bijeenkomst vierdejaars (13.30 uur)
07.11.2026
Nieuwe roman Ineke Riem
Docent poëzie Ineke Riem schreef Er was eens een stenen hoofd (uitgeverij Koppernik 2026).
De grote tempel Borobudur op Java bevatte ooit
Debuutroman Margo Hoogenberk: Bloedeigen
Oud-student Margot Hoogenberk debuteerde onlangs met de roman Bloedeigen (uitgeverij Van Oorschot 2026).
Hebe wordt als baby geadopteerd door een stel
Oud-studente Dewi de Nijs Bik wint Henriette Roland Holstprijs 2026
Dewi de Nijs Bik wint de Henriette Roland Holstprijs 2026 met haar debuutpoëziebundel Indolente (De Arbeiderspers, 2023). De onderscheiding wordt eens in
Maarten van der Graaff wint Frans Kellendonkprijs 2026
Docent poëzie Maarten van der Graaff krijgt de Frans Kellendonkprijs 2026. De oeuvreprijs wordt eens in de drie jaar toegekend door de