Schrijversvakschool

Nieuws

Week van het Schrijven

Week van het Schrijven

Het publiceren in boekvorm is niet het enige doel van auteurs. Voor veel schrijvers is schrijven een vast onderdeel van het leven geworden. Een manier om te ordenen, te verwerken, te reflecteren, te ontspannen, te verbazen. Tijdens de Week van het Schrijven 2015 staat die nieuwe kijk op schrijven centraal. De Week van het Schrijven wordt georganiseerd door Schrijven Magazine en vindt plaats van zaterdag 5 september t/m zondag 13 september in boekhandel Scheltema in Amsterdam. Je kunt er diverse gratis workshops volgen.

Ook Schrijversvakschool Amsterdam is van de partij. Op zaterdag 12 september om 16:00 uur interviewt dichter, presentator en Schrijversvakschooldocent Wim Brands onze oud-studenten en inmiddels publicerende schrijvers Pauline Genee en Elisabeth van Nimwegen.

Bekijk hier het volledige programma.

Nieuws

‘Waarom zijn engelen eigenlijk allemaal wit?’ wil Jibril van der Woude als kleine jongen van zijn Marokkaanse vader weten. Als Marouan Mbarek

Van oud- student Emma van Hooff verscheen eerder de poëziebundelPlacebomens (Atlas Contact, 2022).
Inmiddels is er ook een debuutroman, De waanzinpartituur(Atlas

Corine Nijenhuis schreef de non- fictieDe strijd om het IJ (uitgeverij Alfabet, 2025).

Begin negentiende eeuw, Amsterdam: het IJ slibt langzaam dicht.

De jury onder leiding van Noraly Beyer en verder bestaande uit juryleden Sander Bax, Liesbeth D’ Hoker, Roos van Rijswijk en John

Meer nieuws

Vul een geldig e-mailadres in!
Vul uw voornaam in.
Vul uw achternaam in.
Ongeldige invoer

Realisatie website: WebLab42