Schrijversvakschool

Nieuws

Week van het Schrijven

Week van het Schrijven

Het publiceren in boekvorm is niet het enige doel van auteurs. Voor veel schrijvers is schrijven een vast onderdeel van het leven geworden. Een manier om te ordenen, te verwerken, te reflecteren, te ontspannen, te verbazen. Tijdens de Week van het Schrijven 2015 staat die nieuwe kijk op schrijven centraal. De Week van het Schrijven wordt georganiseerd door Schrijven Magazine en vindt plaats van zaterdag 5 september t/m zondag 13 september in boekhandel Scheltema in Amsterdam. Je kunt er diverse gratis workshops volgen.

Ook Schrijversvakschool Amsterdam is van de partij. Op zaterdag 12 september om 16:00 uur interviewt dichter, presentator en Schrijversvakschooldocent Wim Brands onze oud-studenten en inmiddels publicerende schrijvers Pauline Genee en Elisabeth van Nimwegen.

Bekijk hier het volledige programma.

Nieuws

Van oud- student en voormalig Dichter des Vaderlands Ester Naomi Perquin verschenen vanaf 2007
En onlangs verscheen haar romandebuut Tot alles in

Kijk es naar al dat licht(De bezige bij, 2025) van oud- student Alara Adilow gaat over het in stand houden van

Van oud- student Marion Bruinenberg verscheen onlangs een tweedeOntaard (Querido, 2025).

'Alle mensen die daar iets van hun leven gemaakt hadden in

Docent en decaan Maaike Bergstra schreef de tekst voor KEET. Theater Sonnevanck, Theater Oostpool en Kompagnie Kistemaker toveren de theatertruck om tot

Meer nieuws

Vul een geldig e-mailadres in!
Vul uw voornaam in.
Vul uw achternaam in.
Ongeldige invoer

Realisatie website: WebLab42