Schrijversvakschool

Nieuws

Debuut Gamal Fouad

Debuut Gamal Fouad

Oud-student Gamal Fouad debuteert met de roman Oneindig eiland (Querido). Het is een merkwaardige speling van het lot: Ka wordt uitgenodigd om op de Antillen een schrijfcursus te komen geven, en hij schrijft wel, maar heeft nog nooit een roman gepubliceerd – laat staan dat hij de gevierde schrijver is waarvoor men hem houdt. Hij besluit de uitnodiging niettemin aan te nemen en dat is het begin van een reeks hilarische en ontroerende gebeurtenissen.

Oneindig eiland is een ijzersterk debuut over literatuur als luxe en literatuur als troost. Gamal Fouad schreef een meeslepende roman waarin ernst en humor moeiteloos in elkaar overvloeien en waarin niet alleen de sfeer van het eiland goed getroffen is, maar ook het wezen van de kunst.

Nieuws

Annet Bremen heeft op 11 september op het Nederlands Theater Festival de jaarlijkse Toneelschrijfprijs gewonnen voor haar tekst F*ck Lolita. Aan

Onlangs verscheen Voorbij de dagen (uitgeverij van Oorschot 2026), het nieuwste boek van docent Jannie Regnerus.
Tussen Lena en Lukas bloeit een

Thomas was hier van docent Eva Kelder (uitgeverij Meulenhoff 2026) is een aangrijpende en tedere roman over een van de geniepigste vormen

Oud-student Jack de Boer kwam met een tweede boek, de essaybundel Ware aard (Van Oorschot 2026).
Ieder jaar dient zich in

Meer nieuws

Vul een geldig e-mailadres in!
Vul uw voornaam in.
Vul uw achternaam in.
Ongeldige invoer