Schrijversvakschool

zeevonkNa het succes van de roman Parnassia, waarvan meer dan 75.000 exemplaren werden verkocht, komt  ex-studente Josha Zwaan met een nieuwe; Zeevonk.

Een intrigerende roman waarin de geschiedenis van het wereldberoemde passagiersschip Willem Ruys verweven raakt met het levensverhaal van een jonge vrouw die samen met haar moeder geïnterneerd werd in een jappenkamp.

Josha Zwaan (1963) debuteerde met de roman Parnassia. Naast romans schrijft ze artikelen en essays voor vakbladen en tijdschriften. Zeevonk is haar tweede roman. In 1967 reisde Zwaan op de Achille Lauro met haar naar Nieuw-Zeeland geëmigreerde ouders terug naar Nederland.

Nieuws

Annet Bremen heeft op 11 september op het Nederlands Theater Festival de jaarlijkse Toneelschrijfprijs gewonnen voor haar tekst F*ck Lolita. Aan

Onlangs verscheen Voorbij de dagen (uitgeverij van Oorschot 2026), het nieuwste boek van docent Jannie Regnerus.
Tussen Lena en Lukas bloeit een

Thomas was hier van docent Eva Kelder (uitgeverij Meulenhoff 2026) is een aangrijpende en tedere roman over een van de geniepigste vormen

Oud-student Jack de Boer kwam met een tweede boek, de essaybundel Ware aard (Van Oorschot 2026).
Ieder jaar dient zich in

Meer nieuws

Vul een geldig e-mailadres in!
Vul uw voornaam in.
Vul uw achternaam in.
Ongeldige invoer