Schrijversvakschool

Nieuws

Tweede roman Truus Rozemond

Tweede roman Truus Rozemond

Op 7 juni verschijnt Tussenruimte, de tweede roman van Truus Rozemond (uitgeverij Magonia). De eerste aanzet werd geschreven in de cursus roman van Anja Sicking.

De relatie van Egbert en Annelies komt onder druk te staan als hun eersteling niet levensvatbaar blijkt te zijn. Annelies is ten prooi aan diepe rouw, Egbert zoekt houvast in structuur en regelmaat. Hij wil zo snel mogelijk weer aan het werk.

Jaren later, tijdens een vakantie op Lanzarote op uitnodiging van de ouders van Egbert, komen opgekropte emoties naar boven. Net als haar zoon, vindt ook zijn moeder van wie Egbert geleerd heeft zijn gevoelens te beteugelen, een manier om het leven weer kleur te geven.

Eerder verscheen Een verwaarloosd huis.

Nieuws

Van oud- student en voormalig Dichter des Vaderlands Ester Naomi Perquin verschenen vanaf 2007
En onlangs verscheen haar romandebuut Tot alles in

Kijk es naar al dat licht(De bezige bij, 2025) van oud- student Alara Adilow gaat over het in stand houden van

Van oud- student Marion Bruinenberg verscheen onlangs een tweedeOntaard (Querido, 2025).

'Alle mensen die daar iets van hun leven gemaakt hadden in

Docent en decaan Maaike Bergstra schreef de tekst voor KEET. Theater Sonnevanck, Theater Oostpool en Kompagnie Kistemaker toveren de theatertruck om tot

Meer nieuws

Vul een geldig e-mailadres in!
Vul uw voornaam in.
Vul uw achternaam in.
Ongeldige invoer

Realisatie website: WebLab42