
Nieuw is het debuut van oud-cursiste Niña Weijers: De consequenties (uitgeverij Atlas Contact). Marja Pruis over de roman in de Groene Amsterdammer: 'Net van de pers, en nu al uitgelezen. Ik ben er nog niet helemaal over uit gedacht, maar weet wel al dat ik het een betoverende roman vind waarin ik tot op de laatste bladzijde in een rollercoaster van verhalen en intriges meegesleurd werd.' Lees hier de hele recensie.
De consequenties: Minnie Panis, ooit een piepkleine couveusebaby en ternauwernood levensvatbaar verklaard, is een gevierde jonge kunstenares. Met haar eigen leven als basismateriaal maakt ze van de werkelijkheid een laboratorium. Ze staat aan de vooravond van een experiment dat wel eens het hoogtepunt van haar oeuvre kan worden, wanneer het verleden zich aandient in de vorm van een brief en een serie eigenaardige déjà vu's. Hoe ver kan ze de realiteit manipuleren zonder zichzelf te verliezen? Op de site van Atheneum Boekhandel vind je een lekker lang leesfragment.
Voorjaarsvakantie vakopleiding
22.02.2026 00:00
Romandebuut Ester Naomi Perquin
Van oud- student en voormalig Dichter des Vaderlands Ester Naomi Perquin verschenen vanaf 2007
En onlangs verscheen haar romandebuut Tot alles in
Romandebuut Kijk es naar al dat licht
Kijk es naar al dat licht(De bezige bij, 2025) van oud- student Alara Adilow gaat over het in stand houden van
Ontaard
Van oud- student Marion Bruinenberg verscheen onlangs een tweedeOntaard (Querido, 2025).
'Alle mensen die daar iets van hun leven gemaakt hadden in
Nieuwe voorstelling Maaike Bergstra - Keet
Docent en decaan Maaike Bergstra schreef de tekst voor KEET. Theater Sonnevanck, Theater Oostpool en Kompagnie Kistemaker toveren de theatertruck om tot