Schrijversvakschool

Nieuws

Vaderdagen

Vaderdagen

Vaderdagen van docent Michiel Cox is geen voor de hand liggend boek met tips en vrolijke anekdotes, maar een kwetsbaar zelfonderzoek dat de meest ingrijpende verandering in een mannenleven raakt: vader zijn.

In Vaderdagen onderzoekt Michiel Cox, schrijver van twee romans, wat het betekent om vader te zijn. Bewonderenswaardig openhartig verhaalt hij over zijn eigen twijfel, angst en de dagelijkse beslommeringen die het gezinsleven kleuren. De taalontwikkeling, erfelijkheid en hoe het is om in deze tijd en wereld vader te zijn van twee jonge dochters – Cox wekt het allemaal tot leven. En de daarmee gepaarde emoties ook.

Vaderdagen is geen zelfhulpboek met tips en grappig bedoelde anekdotes, maar een kwetsbaar zelfonderzoek dat de meest ingrijpende verandering in een mannenleven raakt: vader zijn.

In een tijd waarin mannen opgeroepen worden weer te vermannen, is Vaderdagen een prachtige lofzang op zachtheid, geborgenheid en ouderschap. Een mustread voor iedereen die een (aanstaande) vader kent, of is.

Nieuws

Annet Bremen heeft op 11 september op het Nederlands Theater Festival de jaarlijkse Toneelschrijfprijs gewonnen voor haar tekst F*ck Lolita. Aan

Onlangs verscheen Voorbij de dagen (uitgeverij van Oorschot 2026), het nieuwste boek van docent Jannie Regnerus.
Tussen Lena en Lukas bloeit een

Thomas was hier van docent Eva Kelder (uitgeverij Meulenhoff 2026) is een aangrijpende en tedere roman over een van de geniepigste vormen

Oud-student Jack de Boer kwam met een tweede boek, de essaybundel Ware aard (Van Oorschot 2026).
Ieder jaar dient zich in

Meer nieuws

Vul een geldig e-mailadres in!
Vul uw voornaam in.
Vul uw achternaam in.
Ongeldige invoer