
Maar liefst vier gedichten werden er in de Poëziekrant geplaatst van derdejaars poëzie Asha Karami (2017, nr. 5, p. 46-47).
Asha staat op dit moment in de halve finale van de NK Poetryslam 2018 (januari 2018), samen met eerstejaars Alexander van der Weide.
Eerder won ze de jury- en publieksprijs tijdens de jaarfinale van Festina, Alexander van der Weide had zich bij deze wedstrijd als tweede gekwalificeerd.
Debuutroman Margo Hoogenberk: Bloedeigen
Oud- student Margot Hoogenberk debuteerde onlangs met deBloedeigen (uitgeverij Van Oorschot 2026).
Hebe wordt als baby geadopteerd door een stel dat alles
Oud-studente Dewi de Nijs Bik wint Henriette Roland Holstprijs 2026
Dewi de Nijs Bik wint de Henriette Roland Holstprijs 2026 met haar debuutpoëziebundelIndolente (De Arbeiderspers, 2023)De onderscheiding wordt eens in de
Maarten van der Graaff wint Frans Kellendonkprijs 2026
Docent poëzie Maarten van der Graaff krijgt de Frans Kellendonkprijs 2026. De oeuvreprijs wordt eens in de drie jaar toegekend door de
Maria Kager wint Debutantenprijs 2026
Oud- student Maria Kager wint de Debutantenprijs 2026. Die eer valt de auteur ten deel vanwegeDe buitengewoon geslaagde opvoeding van Frida