Schrijversvakschool


Actueel


Margo Hoogenberk wint Mensje Van Keulen schrijfwedstrijd

Mensje van Keulen viert dit jaar haar 75e verjaardag én 50 jaar schrijverschap. Ter gelegenheid van deze feestelijke feiten organiseerde Atlas Contact in samenwerking met Hebban een schrijfwedstrijd. Deelnemers mochten een kort verhaal met daarin een kat of ander aardig huisdier insturen en een jury bestaande uit Mensje van Keulen, Arno Koek, Jan Peter Prenger, Ronnie Terpstra en Marijn Hogenkamp beoordeelde de inzendingen. In totaal stuurden maar liefst 220 deelnemers ruim 270 verhalen in.

De eerste prijs werd gewonnen door Schrijversvakschoolstudent Margo Hoogenberk. Een eervolle vermelding viel Martine Kortekaas ten deel, eveneens een student van onze school. Gefeliciteerd Margo en Martine!

Nieuws

LottedondorpzonderonsisergeenmuziekTrefzeker en dromerig

Of uitgeverijen wel of niet graag verhalenbundels uitgeven, of lezers wel of niet graag korte verhalen lezen, blijft voer voor discussie. Zeker...

Lees verder

LeoniekebaerwaldtVerassende nieuwe stem: Leonieke Baerwaldt

Een vader is een man die kinderen verwekt,’ antwoordde je toen ik er eens naar vroeg.
‘Wie heeft mij dan verwekt?’ wilde...

Lees verder

MartinevderhornpippaseilandJeugddebuut van Martine van der Horn

Martine van der Horn, oud-studente proza, studeerde twee jaar geleden af met een jeugdroman die onlangs verscheen bij uitgeverij Veltman: Pippa's eiland...

Lees verder

Meer nieuws

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Ongeldige invoer

Realisatie website: WebLab42