
Docent en decaan Maaike Bergstra schreef de tekst voor KEET. Theater Sonnevanck, Theater Oostpool en Kompagnie Kistemaker toveren de theatertruck om tot een feestkeet vol muziek, zweet, frituur en… een geit.
Joy, Sanna en Teun hangen al sinds hun kindertijd in hun geheime schuur – chillend, kletsend, borrelnootjes etend met Els de geit, hun trouwe sidekick met een uitgesproken mening over alles. Maar hoe lang blijft alles zoals het was? Wat als jij verandert – of de ander?
KEET is een muzikale, eerlijke en grappige voorstelling over vriendschap, verandering en dat wat je niet over je lippen krijgt. Over de momenten waarop je elkaar kwijtraakt – maar ook over Happy Høken, opgroeien op het platteland, en een geit die overal tussendoor banjert.
Achtentwintig letters door Rashid Novaire
‘Waarom zijn engelen eigenlijk allemaal wit?’ wil Jibril van der Woude als kleine jongen van zijn Marokkaanse vader weten. Als Marouan Mbarek
Debuutroman De waanzinpartituur
Van oud- student Emma van Hooff verscheen eerder de poëziebundelPlacebomens (Atlas Contact, 2022).
Inmiddels is er ook een debuutroman, De waanzinpartituur(Atlas
De strijd om het IJ
Corine Nijenhuis schreef de non- fictieDe strijd om het IJ (uitgeverij Alfabet, 2025).
Begin negentiende eeuw, Amsterdam: het IJ slibt langzaam dicht.
Op de longlist van de Libris Literatuurprijs 2026
De jury onder leiding van Noraly Beyer en verder bestaande uit juryleden Sander Bax, Liesbeth D’ Hoker, Roos van Rijswijk en John