Schrijversvakschool

Nieuws

Zes prijzen voor kortfilm Vier meter

Zes prijzen voor kortfilm Vier meter

Vierdejaars scenariostudent Robin van Gelder schreef het script voor de korte film Vier meter, een film die werd gemaakt in het kader van het 48 hours Film project. Zesentwintig filmmakers waren uitgenodigd om in twee dagen een film te schrijven, te draaien, te spelen, te regisseren en te monteren. Een week later kende de filmjury met onder andere San Fu Maltha en Robert Jan Westdijk de film zes prijzen toe. Waaronder de prijs voor beste film en het beste script. Ook de publieksprijs ging naar Vier meter.
Nu het heeft gewonnen mag het aan de wereldfinale van het 48 hours Film project in Hollywood meedoen. Daar zullen alle winnende kortfilms worden vertoond en strijden om de beste productie wereldwijd.

Nieuws

Amelia groeit op in een piepklein dorp in de regio een kleine biotoop in een van de meest ongeziene delen van het

Oud student Jeanette Wagenaar wint met haarGooilust, De stille strijd van Louise Blaauw-Six de sKBL-Ithakaprijs 2025.
De prijs is bedoeld ter

Wilgenkind van docent en schrijfster Josha Zwaan is een aangrijpende roman over de misverstanden tussen ouders en kinderen over familiegeheimen en het

In De genesis van het verraad onderzoekt Israëlische archeologieverslaggever Shira Gutman de verborgen geschiedenis van Israël Wat begint als een serie

Meer nieuws

Vul een geldig e-mailadres in!
Vul uw voornaam in.
Vul uw achternaam in.
Ongeldige invoer

Realisatie website: WebLab42